Polední menu

U nás bez problémů v čase oběda zaparkujete, můžete využít třeba parkoviště na ulici Hřbitovní, kde je možnost parkovat. Nezapomeňte na parkovací hodiny s těmi si ušetříte spoustu trablů. A co máme dobrého?

Nabídka poledního menu 

Pondělí - 6.2.2023

 

 Úterý - 7.2. 

 

Středa - 8.2.

 

Čtvrtek - 9.2.

 

Pátek - 10.2.  

 

Salát týdne

 

Nabídka týdne

 

Samozřejmostí je možnost platby kartou, v hotovosti nebo stravenkami .

 Cena poledního menu I.II.  polévka 20,- , jídlo 129 Kč. Pouze polévka 59 Kč.  salát týdne 149 Kč., Nabídka týdne 159 Kč.

REkrabička první nákup 80 Kč, další výměna manipulační poplatek 5,-kč.
Balné do nevratného obalu + 10 Kč

Gramáže:

Maso v syrovém stavu 150g, stehna kuřecího 220g, saláty velké/těstovinové jídla 300g, polévka 250ml.

Alergeny:

Naše jídla „MOHOU OBSAHOVAT“ kterýkoli alergen. Obdobně je to uvedeno na většině obalů námi používaných surovin. V případě, že Vás nutí Váš zdravotní stav si výskyt alergenů hlídat, prosíme Vás, zeptejte se obsluhy. Ta Vám ráda prověří, jestli Váš výběr je pro Vás vhodný a neobsahuje Vámi neakceptovatelné alergeny.

1. Obiloviny obsahující lepek (tj. pšenice, žito, oves, ječmen atd.) a výrobky z nich, 2. Korýši a výrobky z nich, 3. Vejce a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašídy (burské oříšky) a výrobky z nich, 6. Sója a výrobky z ní, 7. Kravské mléko a výrobky z něho, 8. Ořechy (vlašské, lískové, pistáciové, kešu, para, mandle) a výrobky z nich, 9. Celer a výrobky z něho, 10. Hořčice a výrobky z ní 11. Sezamová semena a výrobky z nich, 12. Oxid siřičitý a siřičitany (v koncentracích>10 mg/kg anebo>10 mg/l, vyjádřeno SO2), sušené ovoce, 13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj, 14. Měkkýši a výrobky z nich.