Jídelní lístek

S přihlédnutím na nelehký vývoj v současné době jsme i my nuceni aktivně pracovat s naší nabídkou tak, abychom byli schopni pro Vás připravovat atraktivní jídla. Soustředíme se tedy hlavně na dny a časy, kdy využíváte našich služeb nejvíce.

Z Vašich ohlasů víme, že naše polední menu, které se snažíme sestavovat s přihlédnutím na sezónnost a Vaši oblibu, Vám maximálně vyhovuje a chutná. Ve dnech od pondělí do čtvrtka, po poledním menu, můžeme uspokojit všechny, kdo k nám přijdou a to nabídkou z našeho jídelního lístku. Je sice skromný co do počtu druhů ale o to z větší pečlivostí jsme ho sestavily a stojíme si za kvalitou.  

Vše se změní v pátek a v sobotu, to pro Vás připravujeme sice skromný ale o to pestřejší  jídelníček. Našim cílem je nabídnout Vám zajímavá jídla ve výborné kvalitě. Skladbě jídel se opravdu intenzivně věnujeme. Abyste stihli ochutnat Vámi vybrané jídlo, měníme nabídku po dvou, až třech víkendech. Tuto cestu jsme zvolili i proto, že držet celý týden stálý jídelníček o velké nabídce vede jen k tomu, že není možné udržet kvalitu surovin, a to my opravdu nechceme. No, a samozřejmě je zde i otázka ekonomiky a udržitelnosti provozu, která je v poslední době opravdu velmi složitá. Pevně věříme, že pochopíte naše kroky a uvítáte jak způsob naší práce, tak hlavně náš výběr jídel v naší Víkendové nabídce.  

Těšíme se na Vás, přejeme dobrou chuť a pevně věříme, že s letními měsíci se zlepší návštěvnost a my se budeme moci plně věnovat tomu, co děláme rádi a s láskou.  

Upozornění pro všechny, kteří hledají místo pro svoji oslavu. U nás si můžete vybrat jídla jak z inzerovaného lístku, tak je možnost i osobní dohody na skladbě Vašeho menu. Naše nabídka není omezena jen skladbou jídelního lístku, ale po dohodě jsme schopni pro Vás zajistit téměř cokoli, co si společně dohodneme nejlépe u nás v Bistru nebo telefonicky. Vše je věcí společné dohody a komunikace. Internet je výborný sluha, ale špatný pán. Proto rádi preferujeme osobní kontakt.   

 

Něco malého pro motivaci, nebo jen k pivečku:

 

 

Víkendová akční nabídka 

na nadcházející pátek a sobotu je umístěna

 na úvodní straně

 

Naše stálá nabídka hlavních jídel:  

 

Něco pro Vaše nejmenší: 

 

Naše jídla "MOHOU OBSAHOVAT" kterýkoli alergen. Obdobně je to uvedeno na většině obalů námi používaných surovin,

kdy některé druhy základního koření "mohou obsahovat" i čtyři různé alergany. V případě, že Vás nutí Váš zdravotní stav

si výskyt alergenů hlídat, prosíme Vás, zeptejte se u obsluhy. Ta Vám ráda prověří, jestli Váš výběr je pro Vás vhodný 

a neobsahuje Vámi neakceptovatelné alergeny.

Alergeny

1.Obiloviny lepek, 2.Korýši, 3.Vejce, 4.Ryby, 5.Podzemnice olejná, 6.Sójové boby, 7.Mléko, 8.Skoř. plody, 9.Celer, 10.Hořčice, 11.Sezamová semena, 12.Oxid siřičitý, 13.Vlčí bob, 14.Měkkýši

U nabídky hlavních jídel možné objednat poloviční porce,

účtujeme 75% ceny