×
Nová pravidla pro boj s pandemií

Vážení hosté. Od 1.11.2021 se zpřísňují pravidla pro boj s pandemií a my musíme dodržovat pod hrozbou vysoké sankce vládou nastavená pravidla. My se budeme snažit tyto nařízení dodržovat abychom se společně mohly vrátit v budoucnu k normálnímu životu

Jídelní lístek

U nás by jste marně hledali obsáhlý Jídelní lístek. Snažíme se o to, abyste našli vždy něco nového, jak v rámci obědového menu, tak i odpoledne nebo k večeři.

Na podzimní sezonu jsme pro vás připravili výběr z našich lesů a dvorů.Těšit se můžete na Jelení na smetaně, Pečenou kachnu nebo třeba na Kančí guláš.  Pro všechny  sportovce nabízíme saláty, pečeme pravidelně „Fitness bůček“, vaříme Tagliattele  nebo usmažíme něco z kuřecích stripsů.  Prostě pro každého něco. Více najdete vždy na našich nabídkových tabulích, když k nám přijdete. 

Upozornění pro všechny, kteří hledají místo pro svoji oslavu. U nás si můžete vybrat jídla jak z inzerovaného lístku, tak se i osobně dohodnout na skladbě Vašeho menu. Naše nabídka není omezena jen skladbou jídelního lístku, ale po dohodě jsme schopni pro vás zajistit prakticky cokoli, co si společně dohodneme nejlépe na u nás v Bistru nebo telefonicky. Vše je věcí společné dohody a komunikace. Internet je výborný sluha, ale špatný pán. Proto rádi preferujeme osobní kontakt.