Catering

Nevíte si rady, jak zajistit občerstvení? pro vaši návštěvu či jinou rodinnou událost. U nás jsme schopni vám zajistit občerstvení přesně dle vašich přání a potřeb.

Vše na vámi zvolené místo, zajistíme buď jídlo a vše kolem, nebo i kompletně tak jak si vy vyberete.  Vše věcí dohody, cenovou nabídku vám pošleme po předchozí dohodě.

Čeká vás svatba?

nebo jiná velká rodinná oslava. Z důvěrou se na nás obraťte. Máme za sebou již nepřeberné množství svateb a více jak dvacetiletou praxi na tomto poli. Za nás hovoří spokojení zákazníci a spokojení svatební hosté. Po předchozí dohodě vám vypracujeme cenovou nabídku a společně připravíme vašim hostům krásný zážitek. Jen si dovolíme poprosit z důvodu vyššího zájmu v exponovaných měsících, ozvěte se z dostatečným předstihem.

Mám zájem

Catering a svatby

 

Bistro Park Šlapanice

Vaše firma pořádá prezentaci nebo konferenci?

u nás v Bistro Parku si jednoduše můžete objednat, jak drobnější přestávkové občerstvení, tak i větší raut, kde bude o vaše klienty dobře postaráno. Vše doručíme na místo vašeho výběru. Cenovou nabídku vám na míru připravíme dle vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit. Bistro Park vám zajistí kvalitní a moderní catering.

Mám zájem