Budoucnost šetrněji

Věříme, že my všichni můžeme udělat něco pro naše společné životní prostředí. Záleží nám na tom abychom i my přispěli dle našich možností ke snižování vlivu člověka na životní prostředí.

Víme, že všechno nezvládneme sami a že pokud nám pomůžete, tak společně můžeme udělat něco dobrého pro nás a naše děti.

  1. Nápoje u nás podáváme buď do skla nebo do vratných kelímků. Záloha 50,- Kč se může někomu zdát moc ale my vám ji oproti kelímku zase vrátíme.  
  2. Nápojová brčka u nás dostanete slámové čistě ekologická a pozor "nerozmočí se".
  3. Jídlo standardně podáváme na porcelán, při akcích proti záloze  50,- Kč, nebo na papírový inventář s dřevěným příborem.
  4. Obědy si můžete odnést s sebou hned na několik způsobů. Rádi vám oběd dáme do vámi přinesených boxů. Nebo můžete využít systému REkrabičky. Oproti  první záloze 80,- Kč vám poskytneme praktickou krabičku s víčkem se kterou už si jenom vyzvedáváte vaše jídlo. Za manipulační poplatek 5,-kč vám do Rekrabičky připravíme vaše jídlo. Tuto krabičku můžete využít v celé síti provozů zapojených do systému REkrabičky. Více informací o REkrabičkách najdete na webu rekrabička.cz.
  5. Není nutné to, co už není právě in a moderní hned vyhazovat a kupovat nové. Budeme moc rádi když podpoříte naši akci "Dej hrnečku druhou šanci". Teplý nápoj vám bude určitě chutnat stejně dobře i z hrnečku který má své nejlepší designové roky za sebou. "A třeba někdo vyrobí o jeden hrníček míň".
  6. Samozřejmostí je pro nás třídění odpadu v rámci provozu.
  7. Máme nainstalováno osvětlení LED světly se sníženou spotřebou elektrické energie.

Věříme, že budete s námi sdílet naše odhodlání přispět a udělat něco pro naše životní prostředí. Stejně tak jako budeme udržovat pořádek nejen v okolí Bistro Park.