Bistro Park Šlapanice

U nás si můžete dopřát jak chutný oběd, večeři, ale i strávit příjemné odpoledne u dobré kávy či zákusku. Rodinná atmosféra a neformální přístup přispívají k pohodové atmosféře, jak si užít den.

Kvalita a čerstvost

Sázíme na čerstvost a kvalitu

Již od začátku jsme si dali za cíl, přinášet Vám na talíř jídla z co nejčerstvějších surovin.

K tomu nám pomáhají jak vybraní lokální dodavatelé, tak hlavně citlivě sestavený jídelníček. U nás budete marně hledat velký sortiment jídel náročných na přípravu a suroviny. 

Snažíme se řídit nevyvratitelnou pravdou že „míň znamená víc“, „a v jednoduchosti je krása“. A jak známo, co vypadá jednoduše  je i dobré a za tím se většinou skrývá spousta práce, profesionálních dovedností a umu.

 

Park Šlapanice

Bistro Park je ideálním místem pro celou rodinu. Městský park, do kterého je provoz bistra umístěn, skýtá nepřebernou škálu možností, jak strávit společné chvíle.

U nás si můžete dopřát jak chutný oběd ,večeři, ale i strávit příjemné odpoledne u dobré kávy či zákusku. Rodinná atmosféra a neformální přístup, přispívaní k pohodové atmosféře. Nabízíme posezní jak venku před bistrem, tak i v útulném interiéru našho bistra. Pod vedením rodiny Charvátových, se na Vás těší celý tým Bistro Park.

Bistro Park Šlapanice