Bistro park
příjemné bistro ve Šlapanicích
zjistit více
Bistro Park
místo, kde si parádně odpočinete
historie parku
Bistro Park
místo, kde se skvěle nadlábnete
něco k jídlu

Bistro Park Šlapanice je oáza klidu a pohody pro celou rodinu.

I v žáru slunce nebo za chladných dní, svlažíme vaše hrdla slastným mokem a s láskou se s vámi podělíme o božskou manu. V chrámu zeleně pod korunami košatých stromů naleznete vy a vaše celá rodina, vnitřní klid a harmonii.

 

 

Zimní  "Neděle" opět zavřeno 

podzim a zima pomalu přebírá vládu nad počasím a mi se vracíme k naší zimní otevírací době. To znamená

jedinou drobnou změnu že  budeme mít " každou NEDĚLI  ZAVŘENO". Těšíme se na Vás, Váš tým Bistra Park 

 

 

"Hledáme posily do našeho týmu"

Na prázdniny  se jeví že už máme dost lidiček kteří se o Vás budou starat. Nesmíme však usnout na vavřínech a pro všechny kdo plánují tak od září, kdy skončí prázdninové volno, budeme opět potřebovat pomoct. Tak kdo máte zájem o podzimní a zimní brigádu dejte vědět.  Pro více informací se stavte k nám do Bistra. Těšíme se na Vás. 

 

 

Bistro Park Šlapanice

Bistro je paráda!

V nádherném areálu parku na vás čeká mnoho možností, jak společně strávit volný čas. Hned vedle Bistra Park se nachází nová budova Městské knihovny, kde vám rádi půjčí něco literatury a tu si můžete vychutnat třeba u dobré kávy a dortíku u nás. 

Svoje děti můžete bez větších obav nechat prožívat jejich velká i malá dobrodružství v uzavřeném areálu parku kde mají k dispozici velké dětské hřiště se vším, co k tomu patří. Je zde i volná zpevněná plocha, kde můžou děti trénovat první jízdu na kole, či in-line bruslích.

Při velkých kulturních akcích oceníte velikost a přehlednost celého areálu. Do parku se pohodlně vejde i několik stovek návštěvníků a stále bude dost místa. Nebo k nám můžete zajít na polední meníčko a káfíčko, nebo po práci na pivo.

Polední menu

Zajít na pivo

U nás máme ty nejmodernější technologie, které nám umožňují, pro vás připravit nápoje ve špičkové kvalitě a vaše orosená sklenice vás plně osvěží.

mám žížu

Zajít na jídlo

Pokud vás zavedou vaše kroky k nám, čeká na vás vždy něco zajímavého i když klasice se taky nevyhýbáme. K dobrému pivku patří třeba grilovaná cigára nebo nakládaný hermelín.

mám hlad