Bistro park
příjemné bistro ve Šlapanicích
zjistit více
Bistro Park
místo, kde si parádně odpočinete
historie parku
Bistro Park
místo, kde se skvěle nadlábnete
něco k jídlu
×
Páteční a sobotní Žebrování !

Dovolte nám Vás pozvat na páteční a sobotní Žebrování. Budou pro Vás připravena Marinovaní uzená vepřová žebírka s chilli marinádou. Budou stát za to, tak se stavte. Váš tým Bistra Park.

Bistro Park Šlapanice je oáza klidu a pohody pro celou rodinu.

I v žáru slunce nebo za chladných dní, svlažíme vaše hrdla slastným mokem a s láskou se s vámi podělíme o božskou manu. V chrámu zeleně pod korunami košatých stromů naleznete vy a vaše celá rodina, vnitřní klid a harmonii.

Zajít na pivo

U nás máme ty nejmodernější technologie, které nám umožňují, pro vás připravit nápoje ve špičkové kvalitě a vaše orosená sklenice vás plně osvěží.

mám žížu

Zajít na jídlo

Pokud vás zavedou vaše kroky k nám, čeká na vás vždy něco zajímavého i když klasice se taky nevyhýbáme. K dobrému pivku patří třeba grilovaná cigára nebo nakládaný hermelín.

mám hlad

Zajít na akci

V Bistro parku a přilehlém městském parku, probíhají nejrůznější akce. Takže sledujte náš web i facebook, ať vám neuteče letní kino nebo koncert ve Šlapanicích.

Úprava nabídky kuchyně 

Vážení přátelé, z důvodu nízké návštěvnosti jsme nuceni přijmout pro nás nepopulární opatření.

Ve dnech pondělí až čtvrtek musíme omezit provoz kuchyně menu do 14:00. Poté si můžete vybrat z naší omezené nabídky viz příloha. Stále platí, že dohodnuté akce budou dle společné dohody zajištěny. Na pátky a soboty pro Vás připravujeme extra nabídky a kuchyně je pro Vás v provozu pátek, sobota do 19:30. 

/_files/userfiles/Omezená_nabídka_kuchyně.pdf

Těšíme se na Vás 

V nadcházejícím víkendu 21-22.1. si u nás můžete pochutnat třeba na porci

500g Marinovaných uzených žebírek podávaných se zelným salátkem s křenem a čerstvým chlebem. V případě že by někoho žebírky neoslovila bude připravena

Svíčková na smetaně s knedlíčkem. Takže pokud si budete chtít zpříjemnit páteční večer nebo sobotu tak se vydejte cestou k nám do Bistra Park. 

 

 

Bistro Park Šlapanice

Bistro je paráda!

V nádherném areálu parku na vás čeká mnoho možností, jak společně strávit volný čas. Hned vedle Bistra Park se nachází nová budova Městské knihovny, kde vám rádi půjčí něco literatury a tu si můžete vychutnat třeba u dobré kávy a dortíku u nás. 

Svoje děti můžete bez větších obav nechat prožívat jejich velká i malá dobrodružství v uzavřeném areálu parku kde mají k dispozici velké dětské hřiště se vším, co k tomu patří. Je zde i volná zpevněná plocha, kde můžou děti trénovat první jízdu na kole, či in-line bruslích.

Při velkých kulturních akcích oceníte velikost a přehlednost celého areálu. Do parku se pohodlně vejde i několik stovek návštěvníků a stále bude dost místa. Nebo k nám můžete zajít na polední meníčko a káfíčko, nebo po práci na pivo.

Polední menu