Bistro park
příjemné bistro ve Šlapanicích
zjistit více
Bistro Park
místo, kde si parádně odpočinete
historie parku
Bistro Park
místo, kde se skvěle nadlábnete
něco k jídlu
×
Brigáda pro ty co to nechtějí mít daleko.

Vážení přátelé a příznivci. Hledáme nové členy do našeho týmu na sezonní výpomoc. Nabíráme do obsluhy i kuchyně na brigádu i na úvazek. Stavte se ať víte jak blízko to můžete mít do práce. Více info v Bistru. Váš tým Bistra Park.

Bistro Park Šlapanice je oáza klidu a pohody pro celou rodinu.

I v žáru slunce nebo za chladných dní, svlažíme vaše hrdla slastným mokem a s láskou se s vámi podělíme o božskou manu. V chrámu zeleně pod korunami košatých stromů naleznete vy a vaše celá rodina, vnitřní klid a harmonii.

Nejbližší akce

za 24 dní Pá 17.06.

Šlapanické slavnosti piva

Od 17.06. – 17.06.

Co by to bylo za zahájení léta bez Pivních slavností a Karnevalu. 17.6. 2022 od odpoledne se těšíme s výběrem zajímavých variací zlatavého moku, a nějakou tou dobrotou k zakousnutí.

za 25 dní So 18.06.

Karneval a průvod masek

Od 18.06. – 18.06.

Kulturní spolek Hrbatý Hrozen ve spolupráci s Městem Šlapanice a spoustou dobrovolníků pro Vás pořádá 18.6. 2022 Letní karneval s průvodem masek od Sokolovny do Parku na Riegrově ulici. Vezměte děti a přijďte, pokaždé to stojí zato.

za 31 dní Pá 24.06.

Letní noc na zahájení prázdnin

Od 24.06. – 24.06.

Hasiči Šlapanice zvou do městského parku na Letní noc. 24.6. 2022 od 19:00 se můžete připravit na strat prázdninové pohody nebo případně se potkat s přáteli u dobrého moku.

za 32 dní So 25.06.

Rosťův country večer

Od 25.06. – 25.06.

Hasičský sbor Šlapanice a město Šlapanice pořádají 25.6.2022 od 19:00 tradiční "Rosťův country večer". Vyhlášený pohodový večer nejen pro milovníky country

za 80 dní Pá 12.08.

Šlapanické slavnosti

Od 12.08. – 14.08.

12 - 14. 8. 2022 Šlapanické slavnosti, oslava tradic, folkloru, tance a zábavy. Vyberte si z nabídky výstav, hudební zábavy či lidové veselice.

"Víkendové Burgerování"  

Vážení a drazí příznivci Bistra Park. o nadcházejícím víkendu pát - ned 26-28. máme pro Vás připravený naše super BURGERY a ještě něco navíc. Pokud máte hlad, tak jsme ta nejlepší volby kde se super najíst a pořádně se umazat. Těšíme se na Vás tým BP

Burgerovámí

 

"Hledáme posily do našeho týmu"

Hledáme posily do obsluhy i do kuchyně. Uvítáme uchazeče s poctivým přístupem a příjemným vystupováním. Nabízíme zajímavý výdělek a plán směn na týdny dopředu. Pro více informací se stavte k nám do Bistra. Těšíme se na Vás. 

Nabídka práce 

 

Bistro Park Šlapanice

Bistro je paráda!

V nádherném areálu parku na vás čeká mnoho možností, jak společně strávit volný čas. Hned vedle Bistra Park se nachází nová budova Městské knihovny, kde vám rádi půjčí něco literatury a tu si můžete vychutnat třeba u dobré kávy a dortíku u nás. 

Svoje děti můžete bez větších obav nechat prožívat jejich velká i malá dobrodružství v uzavřeném areálu parku kde mají k dispozici velké dětské hřiště se vším, co k tomu patří. Je zde i volná zpevněná plocha, kde můžou děti trénovat první jízdu na kole, či in-line bruslích.

Při velkých kulturních akcích oceníte velikost a přehlednost celého areálu. Do parku se pohodlně vejde i několik stovek návštěvníků a stále bude dost místa. Nebo k nám můžete zajít na polední meníčko a káfíčko, nebo po práci na pivo.

Polední menu

Zajít na pivo

U nás máme ty nejmodernější technologie, které nám umožňují, pro vás připravit nápoje ve špičkové kvalitě a vaše orosená sklenice vás plně osvěží.

mám žížu

Zajít na jídlo

Pokud vás zavedou vaše kroky k nám, čeká na vás vždy něco zajímavého i když klasice se taky nevyhýbáme. K dobrému pivku patří třeba grilovaná cigára nebo nakládaný hermelín.

mám hlad