Bistro park
příjemné bistro ve Šlapanicích
zjistit více
Bistro Park
místo, kde si parádně odpočinete
historie parku
Bistro Park
místo, kde se skvěle nadlábnete
něco k jídlu
×
"Šlapanické slavnosti"

Vážení přátelé dovolte nám Vás pozvat na 90. Šlapanické slavnosti. Od pátku 12.8. do neděle 14.8. je celý areál parku zasvěcen zábavě, tradici, tanci a veselí. Z tohoto důvodu budeme mít v PONDĚLÍ 15.8. ZAVŘENO děkujeme za pochopení. Tým Bistra Park

Bistro Park Šlapanice je oáza klidu a pohody pro celou rodinu.

I v žáru slunce nebo za chladných dní, svlažíme vaše hrdla slastným mokem a s láskou se s vámi podělíme o božskou manu. V chrámu zeleně pod korunami košatých stromů naleznete vy a vaše celá rodina, vnitřní klid a harmonii.

Nejbližší akce

za 3 dny Pá 12.08.

Šlapanické slavnosti

Od 12.08. – 14.08.

12 - 14. 8. 2022 Šlapanické slavnosti, oslava tradic, folkloru, tance a zábavy. Vyberte si z nabídky výstav, hudební zábavy či lidové veselice.

za 16 dní Čt 25.08.

Letní kino

Od 25.08. – 28.08.

25.8 až do 28.8. každý večer od 20:30 hod. Hurá na letňák, Po čtyři večery Letní kino pro Vás připravilo Město Šlapanice. Těšit se můžete na, čtvrtek 25.8. Zátopek, pátek 26.8. Tajemství staré bambitky 2, sobota 27.8. Myši patří do nebe, neděle 28.8. Deníček moderního fotra.

Zobrazit web

za 25 dní So 03.09.

Koncert pro celou rodinu na konec prázdnin

Od 03.09. – 04.09.

Ještě než začne naplno škola se přijďte i s dětmi pobavit na odpolední akci pro celou rodinu. Více info na webu města v sekci AKCE.

90. Šlapanické slavnosti 

Vážení příznivci a přátelé našeho Bistra a celého parku. O nadcházejícím víkendu se opět celý park promění v místo zasvěcené tradici, folklóru, zábavě, pohody pro malé, velké, mladší a i pro ty, co už něco pamatují. Od pátku odpoledne se můžete k nám stavit, potkat se třeba s rodinou nebo přáteli. Vše bude dýchat tradiční hodovou náladou a i my, pro Vás, připravujeme osvědčené pochoutkové rychlovky. V sobotu a v neděli otevíráme provoz od 13:30 hod s naší extra nabídkou. A ještě důležitá maličkost. V PONDĚLÍ 15.8. budeme mít ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení a již se těšíme na společné setkání na Slavnostech. Váš tým Bistra park.                 

PS. Více informací vč. programu najdete na stránkách města Šlapanice.

Naše nabídka občerstvení   

 

"Hledáme posily do našeho týmu"

Na prázdniny  se jeví že už máme dost lidiček kteří se o Vás budou starat. Nesmíme však usnout na vavřínech a pro všechny kdo plánují tak od září, kdy skončí prázdninové volno, budeme opět potřebovat pomoct. Tak kdo máte zájem o podzimní a zimní brigádu dejte vědět.  Pro více informací se stavte k nám do Bistra. Těšíme se na Vás. 

 

 

Bistro Park Šlapanice

Bistro je paráda!

V nádherném areálu parku na vás čeká mnoho možností, jak společně strávit volný čas. Hned vedle Bistra Park se nachází nová budova Městské knihovny, kde vám rádi půjčí něco literatury a tu si můžete vychutnat třeba u dobré kávy a dortíku u nás. 

Svoje děti můžete bez větších obav nechat prožívat jejich velká i malá dobrodružství v uzavřeném areálu parku kde mají k dispozici velké dětské hřiště se vším, co k tomu patří. Je zde i volná zpevněná plocha, kde můžou děti trénovat první jízdu na kole, či in-line bruslích.

Při velkých kulturních akcích oceníte velikost a přehlednost celého areálu. Do parku se pohodlně vejde i několik stovek návštěvníků a stále bude dost místa. Nebo k nám můžete zajít na polední meníčko a káfíčko, nebo po práci na pivo.

Polední menu

Zajít na pivo

U nás máme ty nejmodernější technologie, které nám umožňují, pro vás připravit nápoje ve špičkové kvalitě a vaše orosená sklenice vás plně osvěží.

mám žížu

Zajít na jídlo

Pokud vás zavedou vaše kroky k nám, čeká na vás vždy něco zajímavého i když klasice se taky nevyhýbáme. K dobrému pivku patří třeba grilovaná cigára nebo nakládaný hermelín.

mám hlad